مشاوره نگارش مقاله

مشاوره نگارش مقاله

هدف ما مشاوره و ارائه خدمات آموزشی برای شماست.

ما ترس و نگرانی شما را درک می کنیم ولی از شما می خواهیم در مورد موسسه ای که برای دریافت مشاوره و آموزش پول پرداخت می کنید “زیرک” باشید. نمی خواهیم که اشتباهی مرتکب شوید و از هر موسسه ای کمک بگیرید، که دوره ای با کیفیتی پایین به شما آموزش بدهند، پس در انتخاب خود برای خدمات مشاوره و آموزش مقاله نویسی دقت کنید.

جزئیات کار خود را در اختیار ما بگذارید و مشاوره دریافت کنید!

مقاله پژوهشی و مقاله تحقیقاتی این روزها هم معنی هستند. در اصل یک دانشجو باید مقاله تحقیقی – محور را بر اساس موضوع درسی که طی یک ترم تحصیلی گذرانده است، بنویسد. تنها تفاوتی که این روزها دیده می شود این است که مقاله پژوهشی(ترمیک) بیشتر به پایان ترم تحصیلی بر می گردد. در حالی که مقاله تحقیقاتی در طی دوره تحصیلی ارائه می شود. بعلاوه اگر چند مورد تحقیقاتی کوتاه مدت باشد دانشجو “بسیاری از شب‌ها” باید بیداری بکشد و استرس زیادی را به منظور ارائه مقاله برای پایان ترم متحمل شود. اغلب دانشجوها آمادگی این را دارند تا ” به موسسه ای پول بدهند تا راه عملی و علمی مقاله نوشتن را به آنها آموزش دهد- آیا کسی هست که اینکار را انجام دهد.”! پیشنهاد ما این است: که شما فقط خواستار این نیستید که به موسسه ای پول بدهید تا به شما مقاله نویسی یاد دهد. شما باید بدنبال مرکز معتبر و مشهور برای انجام این کار باشید چرا که نمره خوب می خواهید.

خدمات مشاوره و آموزش مقاله نویسی

اگر بدنبال فردی هستید که در مقاله نویسی شما را مشاوره و آموزش دهد، یا راهکارهای مناسبی را برایتان ارائه دهد می بایست موسسه معتبری را پیدا کنید.

“ما قادر هستیم کارهایی که شما نمی توانید انجام دهید و یا زمان بر است، برای شما انجام دهیم”

گاهی اساتید برخی از دانشگاه ها تقاضای زیاد و نفس گیری از دانشجویان دارند و مهلت تحویل مقاله بدترین کابوس دانشجویان می شود، بخصوص وقتی چند مقاله مختلف را باید تحویل دهید. معمولاً دانشجویان شغل نیمه وقت دارند و با وجود چند مقاله و تحقیقات دانشگاهی برایشان بسیار سخت است و انجام تمامی این کارها در زمان مناسب و درست مشکل است.

از طرف دیگر، برخی از دانشجویان و دانش پژوهان مایلند تا انتظارات اساتید خود را برآورده کنند. به همین دلیل دوست ندارند مقاله ضعیف و بدون محتوایی ارائه دهند. ولی هیچ شخصی در هر موضوعی نمی تواند خوب و متخصص باشد به همین علت است که اکثر این افراد بدنبال موسسات مشاوره و آموزش مقاله نویسی هستند. تا بتوانند با کمک تجربیات افراد صاحب نظر کار خود را با کمترین خطا و در حداقل زمان ممکن پیش ببرند.

نگارش و انجام مقاله، تیم کاری و خدمات ما

شما می توانید با اعتماد کامل خدمات مشاوره و آموزش مقاله نویسی خود را به ما (سردبیران پایتخت) بسپارید و ما را انتخاب کنید. در بخش ذیل چند عاملی که کار ما را توصیف می کند را ذکر می کنیم و ما هر کارگاهی را که آموزش می دهیم با ضمانت ارائه می دهیم:

محتوی ۱۰۰% اورجینال

سرقت ادبی یکی از مشکلات عمده ایست که در زمینه تحصیلات دانشگاهی اغلب دانشجوها با آن رو به رو می شوند. ما از این موضوع خبر داریم که شما برای خدمات کپی شده پولی پرداخت نمی کنید و کیفیت کار برایتان مهم است. در موسسه سردبیران پایتخت تضمین می دهیم که آموزش های ما ۱۰۰% از دزدی ادبی عاری می باشد. این بدان معناست که تمامی آموزش ها به صورت شخصی سازی شده برای نیاز شما طراحی شده است. و اگر حتی دوباره دوره جدیدی را تقاضا کنید با دوره قبلی بر اساس درخواست شما تفاوت خواهد داشت. همچنین مطالب آموزش به طور منظم بروز می شود.

مدرسان حرفه ای

مدرسان ما با تجربه هستند، و پروژه های دانشگاهی زیادی را به سرانجام رسانده اند. بنابراین نباید راجع به محتوی و ساختار دوره مقاله نویسی خود نگران باشید، چرا که هیچگونه مشکل فنی و علمی ندارد. هیچ نگران نباشید که نوع درخواست شما چیست. فقط مطمئن باشید که تلاش ما ارائه بهترین خدمات و دوره ها با اساتید مجرب و کارآزموده است.

خدمات قابل دسترس

می دانیم که پول یکی از مشکلات اصلی دانشجویان و دانش پژوهان می باشد. به همین دلیل ما سعی داریم تا خدمات خود را تا حد امکان قابل دسترس نماییم. با ما تماس بگیرید و در مورد قیمت دوره مقاله نویسی، براساس نوع و محتوی دوره، موضوع، سبک و درخواست خود گفتگو کنید.

محرمانه بودن

عموماً، یکی از ترس هایی که مشتریان با آن مواجه می شوند، همین است. ما به مشتریان خود از محرمانه بودن مطالب اطمینان می دهیم. بعلاوه و هیچ گونه اطلاعاتی را با شخص ثالث به اشتراک نمی گزاریم.

موسسه سردبیران پایتخت با بیش از ۵ سال تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد.

 

” هدف اصلی موسسه سردبیران پایتخت کمک در راستای مشاوره و آموزش است “

 

 

تماس با ما